Cena Tatuażu Wrocław & Oława

Ile kosztuje profesjonalna usługa wrocławskiego tatuatora?

Cennik

Cena tatuażu zaczyna się od 100 zł. Każdy tatuaż jest wyceniany na miejscu indywidualnie a cena zależy od wielkości, skomplikowania , stylu i kolorów. Duże tatuaże można robić w sesjach , sesje wykonuje za 500 zł. Mam wielkie doświadczenie i dziaram bardzo szybko i efektywnie. Cenę uzgadniamy w salonie. Należy umówić się telefonicznie na dany dzień i dokładną godzinę, zostawia się zadatek i ustala termin wykonania.

“Ile wynosi cena tatuażu we Wrocławiu?” – to zdanie, które z ust wielu klientów pada najczęściej. Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko przez fakt, iż na cenę tatuaży, które wykonujemy w naszym salonie we Wrocławiu, wpływa wiele czynników.

Po pierwsze – cena tatuażu zależy od rozmiaru tatuażu. Po drugie – cena usługi tatuatorskiej jest uzależniona od stopnia skomplikowania i szczegółowości. Po trzecie – na ostateczny kształt tego, jak wygląda cena tatuażu wpływa także stylistyka, w tym fakt czy tatuaż ma być czarno-biały czy też kolorowy.

Najmniejsze projekty realizowane u nas we Wrocławiu zaczynają się od kilkuset złotych. Jednak o finalnej cenie tatuażu informujemy dopiero po przeprowadzeniu konsultacji z tatuatorem.

Cena Tattoo we Wrocławiu i Oławie

Dlaczego tatuaż nie może być tani?

Cennik

Ceny tatuaży wykonywanych w mieście Wrocław nie zaliczają się do małych wydatków. Wszystko przez fakt, że ich wykonywaniem zajmują się prawdziwi profesjonaliści, którzy poświęcili wiele lat oraz pieniędzy, aby kształcić się w sztuce wykonywania tattoo.

Innym ważnym czynnikiem, na których opiera się cena tatuażu są po prostu koszty dodatkowe. Na cenę tatuażu wpływa koszt zakupu igieł, tuszy, sprzętu, środków bezpieczeństwa, a także opłaty z tytułu wynajmu lokalu we Wrocławiu.
Odwiedź nasz wrocławski salon tattoo Czarny Skorpion i dowiedz się, ile wyniesie cena Twojego tatuażu!