Do poprawnego działania strony wymagana jest podstawowa technologia Javascript.

Kurs tatuażu

W obecnych czasach wszelkie modyfikacje ciała stają się coraz bardziej popularne. Po artystyczne zdobienia sięgają nie tylko młodzi, ale także osoby w średnim wieku. Rośnie zatem zapotrzebowanie na doświadczonych artystów. Profesjonalne kursy tatuażu zapewniają nie tylko niezbędne do wykonywania zawodu kompetencje – zdobyta w ich trakcie wiedza i umiejętności gwarantują każdemu stały dochód oraz spotkania z nietuzinkowymi ludźmi.


Od 25 lat zajmuję się w studio różnorodnymi modyfikacjami ciała. Przez te lata intensywnej pracy z tysiącami Klientów wypracowałem swój styl, i zdobyłem cenne doświadczenie, którym chętnie podzielę się z innymi. Każdy, kto pragnie zacząć przygodę z tą dziedziną sztuki, może przejść pod moim okiem profesjonalny kurs tatuażu w salonie we Wrocławiu.


Każde szkolenie składa się z obszernej części teoretycznej oraz praktycznej. W jego trakcie poznasz obowiązujące w tej profesji zasady BHP oraz sposoby sterylizacji sprzętów. Zapoznam Cię z niezbędną wiedzą na temat anatomii człowieka. Dowiesz się, jak wykonać szkic rysunku zgodnie ze wskazówkami Klienta i w jaki sposób przenieść go na skórę. Opowiem o każdym etapie zabiegu oraz możliwych powikłaniach, o których musisz uprzedzić przy każdej wizycie. Szczegółowo opiszę techniki wykonywania wszystkich rysunków: czarnych, cieniowanych, kolorowych, 3D czy UV. Zapewniam również ćwiczenia praktyczne: początkowo na sztucznych skórkach, a pod koniec szkolenia na żywych modelach. Każdy Kursant będzie miał możliwość wykonania w ramach nauki od 3 do 6 tatuaży (tribal, wzór cieniowany i kolorowy).


Kurs odbywa się w studio Czarny Tygrys we Wrocławiu. Kosztuje 6500 zł. Po jego skończeniu wystawiam odpowiedni certyfikat. Za dodatkową opłatą oferuję również możliwość sprowadzenia specjalistycznego sprzętu z zagranicy.