Do poprawnego działania strony wymagana jest podstawowa technologia Javascript.

Oferta dla innych miast

Tatuaże dla mieszkańców miast Jelenia Góra oraz Wałbrzych

Studio tatuażu Czarny Tygrys zaprasza mieszkańców Wrocławia jak i okolicznych miast Jelenia Góra oraz Wałbrzych do skorzystania z bogatej oferty na tatuaże i usługi związane z piercingiem oraz dekoracją ciała. Od lat zajmujemy się oferowaniem najwyższej jakości usług dla stałych, jak i nowych klientów. Nasz salon tatuażu kojarzony jest z jakością, profesjonalizmem, pasją i niskimi cenami. W jednym miejscu mają Państwo możliwość znalezienia wszystkiego, co potrzebne do unikalnego ozdobienia ciała.
Dbamy o naszych Klientów, doradzamy, zapewniamy im najlepsze warunki na zrobienie tatuażu lub przekucie ciała. Naszym priorytetem jest higieną, która w tej branży powinna być podstawą każdego studia. W ofercie naszego salonu znajdą Państwo takie usługi, jak:
  • skaryfikacja Wrocław - pierwotna metoda naturalnego okaleczania ciała i tworzenia unikalnych dekoracji. Jako jedni z nielicznych oferujemy profesjonalną skaryfikację.
  • tatuaże Wrocław - ozdób swoje ciało w dowolnym miejscu. Przekaż nam projekt lub pozwól nam zasugerować grafikę. Podejmiemy się stworzenia tatuażu na Twoim ciele, gwarantując jakość i profesjonalizm.
  • tatuaże 3D Wrocław - zupełna nowość, zjawiskowe tatuaże 3D tworzone przez profesjonalistów. Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość wykonania tatuaży 3D wedle Państwa projektów.
  • usuwanie tatuażu Wrocław - dla osób, które mają nieprofesjonalny tatuaż i chcą pozbyć się z ciała swojej dekoracji przygotowaliśmy ofertę. Profesjonalne i skuteczne usuwanie tatuażu dla każdego!

  • Wszystkich zainteresowanych ofertą z miast Jelenia Góra oraz Wałbrzych zapraszamy do naszego salonu tatuażu Czarny Tygrys. Studio znajduje się na ulicy KAZIMIERZA WIELKIEGO 51/1a we WROCŁAWIU, zaledwie 30 metrów od przejścia Świdnickiego. W razie pytań lub chęci umówienia się na usługę prosimy dzwonić pod numer telefonu: 505 184 938. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.