Do poprawnego działania strony wymagana jest podstawowa technologia Javascript.

O nas

JACEK GAZDA - TATUAŻYSTA

kontakt: 505-184-938

Tatuuję od 1994 roku. Przez lata pracy w tej wyjątkowej dyscyplinie wypracowałem charakterystyczny styl, zyskałem doświadczenie a przez moje ręce przewinęły się tysiące zawsze zadowolonych klientów. Jestem w stanie wykonać każdy rodzaj tatuażu, lecz moje ulubione kategorie to Tribal, czarne wzory z cieniami uzupełnione białym kolorem, tatuaż kolorowy oraz cover-up (zakrywanie starych tatuaży nowymi). Aby zapewnić klientom i sobie gwarancję pożądanego efektu, pracuję jedynie na sprawdzonym, niezawodnym i profesjonalnym zagranicznym sprzęcie renomowanych marek Sunskin, Spaulding & Rogers, Stigma Rotary . Z przyjemnością podejmuję się także wykonania indywidualnych projektów zgodnych z wytycznymi konkretnego klienta.

Decydując się na zlecenie usługi tatuażu w naszym salonie macie 100% gwarancję, że zostanie ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami dotyczącymi higieny, czystości oraz sterylności sprzętu. Korzystamy tylko i wyłącznie z jednorazowych igieł do tatuowania, natomiast narzędzia poddawane są u nas rygorystycznemu procesowi sterylizacji PO KAŻDYM KLIENCIE !Uwaga!

Dla osób chcących nauczyć się zawodu tatuażysty oferuję profesjonalny kurs - w tym możliwość wykonania 3-6 tatuaży na żywym człowieku w ramach nauki (tribal, wzór cieniowany i kolorowy)!
Po ukończeniu kursu wystawiam certyfikat.
Istnieje możliwość sprowadzenia profesjonalnego zagranicznego sprzętu dla kursanta (odpłatnie).
CENA KURSU : 4500 zł

Jeżeli obawiasz się bólu związanego z zabiegiem tatuowania, nie musisz dłużej się bać – mamy a to receptę. Nasze studio jako jedyne świadczy tę usługę w znieczuleniu, dzięki czemu tatuowanie zmienia się w przyjemność. Polecamy to rozwiązanie osobom mało odpornym na ból, lub chcącym wykonać tatuaż w wyjątkowo bolesnych miejscach.