Do poprawnego działania strony wymagana jest podstawowa technologia Javascript.

Usuwanie tatuażu Wrocław

Jacek Gazda to certyfikowany specjalista oferujący usuwanie tatuażu Wrocław oraz makijażu permanentnego, który potrafi uwolnić Cię od problemu tatuażu, który został błędnie wykonany, brzydko się starzeje, lub po prostu już Ci się znudził. Technologia, z której korzystamy stanowi skuteczniejszą, bezpieczniejszą i tańszą alternatywę w stosunku do standardowego pozbywania się tatuażu za pomocą lasera. Warto także podkreślić, że metoda ta sprawia mniej bólu, a tatuaże Wrocław znikają bez śladu.

Korzystamy ze sprawdzonego preparatu, znajdującego się w użyciu już od 1996 roku. Preparat ten jest w 100% bezpieczny, został poddany badaniom oraz posiada niezbędne atesty ważne na całym świecie. Dziki tej technologii możemy usuwać także tatuaże 3D Wrocław. Dostęp do niego mogą uzyskać jedynie osoby po specjalistycznym szkoleniu, które muszą wykazać się niezbędną wiedzą i umiejętnością tatuowania. Dostęp do preparatu mają tylko i wyłącznie osoby po specjalistycznym szkoleniu z wiedzą i umiejętnościami tatuowania - salon tatuażu Wrocław Czarny Tygrys posiada takie pozwolenie. Preparat zostaje umieszczony w obrębie niechcianego tatuażu za pomocą maszynki do tatuażu w znieczuleniu.
Dostęp do preparatu mają tylko i wyłącznie osoby po specjalistycznym szkoleniu z wiedzą i umiejętnościami tatuowania. Preparat zostaje umieszczony w obrębie niechcianego tatuażu za pomocą maszynki do tatuażu w znieczuleniu.

Jego działanie jest możliwe, ponieważ wiąże się on z pigmentem, który tworzy tatuaż, lecz ze względu na swoje właściwości jest wydalany przez organizm wraz ze starym pigmentem na powierzchnię skóry. Następnie odpada wraz ze strupem, który powstaje w miejscu tatuażu. Po jego odpadnięciu należy pielęgnować nowopowstały naskórek w miejscu tatuażu za pomocą specjalnego kremu ochronnego, w który zaopatrzy Cię nasze studio tatuażu Wrocław. Czas pełnej regeneracji zależny jest od wielkości i głębokości tatuażu.


Dzięki naszej metodzie jesteś w stanie pozbyć się źle wykonanych (np. więziennych), niechlujnych lub wykonanych za pomocą niewłaściwego barwnika (jak np. atrament) tatuaży. Dzięki naszej metodzie wykonywanie tatuażu typu Cover, mającego ukryć stary tatuaż daje niesamowite efekty.

Jaką przewagę daje nasza metoda w stosunku do usuwania tatuażu za pomocą lasera? Pozwólcie, że posłużymy się przykładem -

Podczas usuwania tatuażu za pomocą lasera, cząsteczki pigmentu, z którego stworzony jest tatuaż rozbijane są na mniejsze, dzięki czemu ludzki organizm jest w stanie się ich pozbyć. Pigment zostaje wydalony za pomocą krwioobiegu, układu limfatycznego, itd... A zatem ciało zmuszone jest stopniowo wydalać pigment wewnętrznie. Ponadto, zazwyczaj tatuaż nie zostaje całkowicie usunięty. Należy także mieć na uwadze, że laser nie jest w stanie rozbić niektórych kolorów pigmentu. Nierzadko po usunięciu tatuażu laserem pozostają szpecące blizny, a sam proces jest niezwykle bolesny. Z kolei emitowane przez laser promieniowanie stanowi zagrożenie dla oczu, z tego powodu nie należy stosować tej metody do usuwania niektórych rodzajów tatuażu (jak np. makijaż brwi, nieregularne kreski na powiekach etc.).

Nasza metoda odznacza się większą skutecznością, a przy tym jest bezpieczna. Pigment zostaje usunięty na skutek związania jego cząsteczek z preparatem, po czym oba te związki zostają wydalone na zewnątrz skóry, a w miejscu tatuaży pozostaje jedynie strup. Po jego odpadnięciu możemy cieszyć się zdrową, czystą skórą. Zdaniem dermatologów jest to metoda znacznie bezpieczniejsza, która minimalizuje ryzyko powstania blizn do 6%. Ponadto można ją stosować niezależnie od koloru tatuażu, dzięki czemu działa także na nieprofesjonalne tatuaże, np. więzienne.

W ofercie naszego studia, prócz usuwania tatuażu, znajdziecie także usługi tworzenia tatuażów 3D oraz usługę o nazwie skaryfikacja Wrocław. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.Masz pytania? Zadzwoń 505-184-938