Do poprawnego działania strony wymagana jest podstawowa technologia Javascript.

Tatuaż UV

Wstęp

Pragniesz naprawdę się wyróżnić? Znaleźć się w centrum zainteresowania, wzbudzić podziw, a może mieć tatuaż, który ujawnia swój prawdziwy wygląd jedynie w odpowiednim oświetleniu?!

Jeżeli Twoja odpowiedź na co najmniej jedno z tych pytań brzmi twierdząco to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – tatuaż UV, który wykonujemy jako jeden z nielicznych salonów we Wrocławiu.

Wykonujemy je jedynie bazując na farbach UV tworzonych w oparciu o pigmenty najwyższej jakości. Są one przebadane i całkowicie nieszkodliwe. Tatuaże tego typu można podzielić na dwie grupy:

  • niewidoczne tatuaże UV, znane także jako niewidzialne, które można zobaczyć jedynie w świetle ultrafioletowym
  • widoczne tatuaże UV, określane również jako widzialne, które są widoczne także w zwyczajnym świetle dziennym zaś w obecności promieniowania ultrafioletowego ujawniają swoje drugie oblicze.

Nasz salon posiada wieloletnie doświadczenie z tego pracami zaliczającymi się do obydwu powyższych kategorii, korzystając z pigmentów UV jesteśmy w stanie stworzyć nowe fantazyjne projekty, lub uatrakcyjnić jeden ze standardowych wzorów, dodając im głębi.