Studio tatuażu, salon tattoo

sztuka tatuażu w mistrzowskim wydaniu

O STUDIO

Studio tatuażu Czarny Skorpion mieści się we Wrocławiu na ul. Sienkiewicza 93 oraz w Oławie przy ulicy Sportowej 2a.

Nasz salon tattoo jest specjalnie przygotowany pod zabiegi wykonywania tatuażu czy skaryfikacji.

Tatuuję od 1994 roku. Przez lata pracy w tej wyjątkowej dyscyplinie wypracowałem charakterystyczny styl, zyskałem doświadczenie a przez moje ręce przewinęły się tysiące zawsze zadowolonych klientów.

Jestem w stanie wykonać każdy rodzaj tatuażu, lecz moje ulubione kategorie to Tribal, czarne wzory z cieniami uzupełnione białym kolorem, tatuaż kolorowy oraz cover-up (zakrywanie starych tatuaży nowymi).

Aby zapewnić klientom i sobie gwarancję pożądanego efektu, pracuję jedynie na sprawdzonym, niezawodnym i profesjonalnym zagranicznym sprzęcie renomowanych marek Sunskin, Spaulding & Rogers, Stigma Rotary .

Z przyjemnością podejmuję się także wykonania indywidualnych projektów zgodnych z wytycznymi konkretnego klienta.

Decydując się na zlecenie usługi tatuażu w naszym salonie macie 100% gwarancję, że zostanie ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami dotyczącymi higieny, czystości oraz sterylności sprzętu. Korzystamy tylko i wyłącznie z jednorazowego sprzętu do tatuowania!

Salon tatuażu Wrocław & Oława

Jak wybrać właściwe miejsce do wykonania tattoo we Wrocławiu lub Oławie?

Wybór salonu tatuażu to jedna z poważniejszych decyzji, z jakimi trzeba się zmierzyć, gdy już zdecydujesz się na wykonanie tatuażu na swoim ciele. Należy bowiem pamiętać, że wykonany w salonie Wrocław tatuaż pozostanie z nami na całe lub chociaż część naszego życia.

Właśnie dlatego, aby mieć gwarancję, że powierzamy powierzchnię swojego ciała sprawdzonemu salonowi tatuażu – należy dokładnie przygotować się do takiej wizyty.

Studio tatuażu we Wrocławiu i Oławie

Co trzeba sprawdzić przed udaniem się do salonu?

Aby mieć pewność, że studio, w którym chcesz się tatuować jest właściwe – zwróć uwagę na te 3 kluczowe obszary:

  • Sprawdź portfolio dotychczasowych prac wykonywanych przez studio tatuażu we Wrocławiu lub Oławie. W ten sposób poznasz nie tylko umiejętności poszczególnych artystów, ale również dowiesz się, w jakiej stylistyce czują się najmocniejsi.
  • Zapoznaj się z opiniami osób, które już korzystały z usług salonu tatuażu we Wrocławiu. To pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat obsługi i profesjonalizmu.
  • Zapytaj o orientacyjne ceny oraz terminy. Po wstępnych konsultacjach dowiesz się, czy stać Cię na tatuaż oraz ile przyjdzie Ci czekać na wykonanie tatuażu w studio.

Przyjdź do naszego wrocławskiego salonu Czarny Skorpion i spraw sobie wyjątkowy tatuaż!