kurs tatuażu

od zera do tattoo'era

W obecnych czasach wszelkie modyfikacje ciała stają się coraz bardziej popularne. Po artystyczne zdobienia sięgają nie tylko młodzi, ale także osoby w średnim wieku. Rośnie zatem zapotrzebowanie na doświadczonych artystów.

Profesjonalny kurs tatuażu zapewnia nie tylko niezbędne do wykonywania zawodu kompetencje – zdobyta w jego trakcie wiedza i umiejętności gwarantują każdemu stały dochód oraz spotkania z nietuzinkowymi ludźmi.

Od 25 lat zajmuję się w studio różnorodnymi modyfikacjami ciała. Przez te lata intensywnej pracy z tysiącami Klientów wypracowałem swój styl, i zdobyłem cenne doświadczenie, którym chętnie podzielę się z innymi. Każdy, kto pragnie zacząć przygodę z tą dziedziną sztuki, może przejść pod moim okiem profesjonalny kurs tatuażu w salonie we Wrocławiu. Każde szkolenie składa się z obszernej części teoretycznej oraz praktycznej.

NA KAŻDY KURS TATUAŻU SKŁADAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE ETAPY:

01. TELEFON

Łapiesz za telefon i wykręcasz mój numer : 505 184 938. Umawiamy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

02. NAUKA NA SKÓRACH

Początkowy etap ćwiczeń praktycznych na sztucznych skórkach. Każdy Kursant będzie miał możliwość wykonania w ramach nauki od 3 do 6 tatuaży (tribal, wzór cieniowany i kolorowy).

03. NAUKA NA ŻYWYCH MODELACH

Pod koniec kursu masz możliwość wykonania tatuaży na żywych modelach, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną praktykę.

04. GRATULACJE!

Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat tatuażysty. Od teraz możesz samodzielnie tatuować!

05. TATUOWANIE

Teraz już wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj, że tatuowanie to nie tylko zawód, ale także sztuka!.

KOSZT KURSU SKARYFIKACJI: 4500ZŁ
KOSZT KURSU TATUAŻU: 6500ZŁ